Konkurs dla studentów Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki

Konkurs – Gospodarka obiegu zamkniętego – jak ją popularyzować ?

Zapraszamy wszystkich studentów wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki do wzięcia udziału w konkursie „Gospodarka obiegu zamkniętego – jak ją popularyzować ?”. Czekają naprawdę fajne nagrody w tym lot paralotnią!

Organizatorem Konkursu jest spółka SUEZ Polska Sp. z o.o., a Patronem merytorycznym konkursu jest Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania Odpadów.

Celem Konkursu jest promocja idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego („GOZ”), w związku z czym projekty i prace wykonywane przez Uczestników mają prezentować ideę GOZ, jej zalety, korzyści oraz obszary, w których idea ta może zostać wprowadzona w życie.

Prace na konkurs mogą być wykonane za pomocą dowolnej formy wyrazu, w szczególności obrazu, rysunku, plakatu, fotografii, prezentacji, instalacji, materiałów multimedialnych itp. Można to zrobić indywidualnie lub w grupach dwuosobowych.

Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem 1 i oświadczeniem 2.

Prace możecie dostarczyć osobiście do 21 maja 2018 r. do Sekretariatu Katedry Technologii i Urządzeń Zagospodarowania Odpadów Politechniki Śląskiej, budynek A, pokój 128, lub przesłać drogą mailową na adres konkurs@suez.com.

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż do dnia 18 czerwca 2018 r.

Poniżej znajdziecie regulamin konkursu oraz wszystkie załączniki, które należy wypełnić i dostarczyć wraz z pracą.