Nasi studenci nagrodzeni w konkursie „Mój pomysł na biznes”

Trzecie miejsce w konkursie „Mój pomysł na biznes” zajęli studenci naszego Wydziału: Nikolina Poranek i Adrian Czajkowski.  Pomysł ich autorstwa –  „Mobilna eko-myjnia” dotyczył umieszczenia na samochodzie ekologicznej i oszczędnej myjni pojemników na odpady.

Konkurs „Mój pomysł na biznes” ma na celu pobudzenie innowacyjności i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej. Projekty zgłaszane do konkursu opierają się o zrównoważone technologie, kreują nowe, innowacyjne produkty i usługi, a w fazie realizacji zapewniają tworzenie nowych miejsc pracy.

Serdecznie gratulujemy.