Nasi wykładowcy

Opiekun projektu

dr hab. inż. Krzysztof Pikoń

dr hab. inż. Krzysztof Pikoń


email: krzysztof.pikon@polsl.pl

telefon: 32 237 12 13

pokój: 129

Tutorzy

dr inż. Monika Czop

dr inż. Monika Czop


email: monika.czop@polsl.pl

telefon: 32 237 21 04

pokój: 126

mgr inż. Magdalena Bogacka

mgr inż. Magdalena Bogacka


email: magdalena.bogacka@polsl.pl

telefon: 32 237 23 93

pokój: 240a


dr inż. Marcin Landrat

dr inż. Marcin Landrat


email: marcin.landrat@polsl.pl

telefon: 32 237 12 93

pokój: 124a

Nauczyciele

dr inż. Andrzej Wandrasz

dr inż. Andrzej Wandrasz


email: andrzej.wandrasz@polsl.pl

telefon: 32 237 15 57

pokój: 130

dr inż. Waldemar Ścierski

dr inż. Waldemar Ścierski


email: waldemar.scierski@polsl.pl

telefon: 32 237 11 23

pokój: 240

dr inż. Małgorzata Kajda-Szcześniak

dr inż. Małgorzata Kajda-Szcześniak


email: malgorzata.kajda-szczesniak@polsl.pl

telefon: 32 237 21 04

pokój: 126

dr hab. inż. Tomasz Jaworski

dr hab. inż. Tomasz Jaworski


email: tomasz.jaworski@polsl.pl

telefon: 32 237 21 22

pokój: 239a

dr inż. Wojciech Hryb

dr inż. Wojciech Hryb


email: wojciech.hryb@polsl.pl

telefon: 32 237 15 57

pokój: 130

dr hab. inż. Mohamed Alwaeli

dr hab. inż. Mohamed Alwaeli


email: mohamed.alwaeli@polsl.pl

telefon: 32 237 21 15

pokój: 238

Strona używa plików cookies w celach funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close